Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı Chrome, FIREFOX, Opera veya Internet Explorer 'a değiştirin.

İlkonilan

Bizi en iyi anlatan iki kavram ``dürüstlük ve güven`` dir. Temele aldığımız bu iki kavram bize yolumuzda yürümekte kaynak olmaktadır. Kendimize, yaşadığımız toplumdaki tüm bireylere ve insanlara güveniriz. Kendimize güvenle tüm ortaya koyduklarımız da dürüst davranış sergileriz.

Karakterimizi oluşturan derin ilkelerimiz ışığında insanlara faydası olan bir alanı geliştirmek için işe başladık ve inançla çalışıyoruz. Yaptığımız işlerden yararlananların oh be iyi ki varsınız diyebilmeleri için çalışıyoruz. Hatalar yaparız ve biz hatalarımızdan ders alıp daha da iyisini sunabilmek için çalışıyoruz.

İlkonilan iyi ve kaliteli ilanları sunabilmek için kuruldu. Ve tüm kategorilerin en iyi ilk on ilanını belirleyip öne çıkarmak için tasarlandı. Genel değerlendirme sonucunda tüm ilanların en iyilerinden ilk 10 ilanı size sunmak için çalışıyor.

Öne çıkan her ilan, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarabilmek için örnek olacaktır. Bunu biliyoruz ve kaliteli hizmete devam ediyoruz.

İlk On İlan Ne Yapıyor?

Tüm kategorilere eklenen ilanların içerisinden belirlediği kriterlere göre ilanları öne çıkarıyor.

Neden Yapıyor?

İlk On İlan, verdiği hizmetten hem ilan verenlerin hemde ilandaki konudan yararlanacak olanların kaliteli bir alanı olması için çalışıyor.

Ne İstiyor?

İlk On İlan, dürüstlük ve kaliteli üretim ilkelerini temel aldığı alanını genişleterek tüm topluma faydalı sonuçlar üretmek istiyor.

Üst